Учебные программы

В этом блоке мы рекомендуем разместить полный каталог с описанием Ваших товаров/услуг, рассказать о характеристиках предлагаемых товаров, создать любую удобную, соответствующую задачам вашего бизнеса, структуру каталога.

Примечание. Обращаем Ваше внимание, что текстовая информация на сайте должна быть индивидуальной, не скопированной с других интернет-ресурсов, о чем указано в рекомендациях Яндекса: «Мы стараемся не индексировать или не ранжировать высоко сайты, копирующие информацию с других ресурсов и не создающие оригинального контента или сервиса».

Пример заполнения страницы:

 

Мене звати Гатальська Валентина Іванівна. Я працюю вчителем англійської мови понад 30 років, з 1992 року – у гімназії «ТРОЄЩИНА». Закінчила  Київський державний лінгвістичний університет, факультет англійської мови, денне відділення у 1983 році. Вчитель-методист вищої категорії, методист-кореспондент на кафедрі методики мов та літератури КМПУ ім. Б.Грінченка, Заслужений вчитель України.

Я - співавтор навчально-методичного посібника з англійської мови для початкової школи «ABC – Amusing Book for Children», 1995 рік, рекомендованого МОНУ у 1999 році та наочно-дидактичних матеріалів з англійської мови для учнів початкової школи, рекомендованих МОНУ, 1999.

Моє педагогічне кредо: «Жодного учня поза увагою вчителя».

Для ефективного навчання учнів розробила та впровадила в навчальний процес власну комп’ютерну технологію ЕЛАНТЕС (1996), що дало можливість максимально індивідуалізувати навчання кожного учня в групі, разом з тим управляти навчальним процесом у класі згідно програми і формату шкільного навчання.

Технологія базується на використанні авторської платформи ЕЛАНТЕС, яка

дозволяє створювати комп’ютеризовані навчальні курси згідно програми, систематично використовувати їх на кожному уроці для індивідуального навчання всіх учнів у групі. Така технологія дає можливість мені, як вчителю постійно тримати в полі зору рівень знань кожного учня, аналізувати та вчасно допомагати кожному учню у подоланні труднощів.

Технологія дає можливість значно підвищити ефективність навчання у порівнянні з традиційною методикою та створює реальні умови для врахування індивідуальних особливостей кожного учня, звільняє вчителя від значної частини рутинної роботи на уроці для творчої співпраці з учнем.

Підтвердженням високої ефективності технології навчання ЕЛАНТЕС є численні перемоги моїх учнів на різних рівнях конкурсів-захистів наукових учнівських робіт і олімпіад, у тому числі Всеукраїнської комп’ютерної олімпіади з англійської мови.

Кабінет англійської мови облаштований персональними комп’ютерами, що дає можливість навчати учнів у форматі «один учень – один комп’ютер».

Починаючи з 2003 року вчителі англійської мови гімназії мають можливість користуватися комп’ютеризованими уроками (модулями) ЕЛАНТЕС для навчання своїх учнів у комп’ютерних лабораторіях гімназії. З 2010 року використовується Інтернет версія ЕЛАНТЕС для навчання учнів вдома.

Технологія ЕЛАНТЕС дозволяє учнях працювати у своєму темпі за комп’ютерами. Посильність завдань та інтерактивність вправ заохочують учнів до навчання. По завершенні учнівська робота автоматично перевіряється і оцінюється. Це дає можливість відразу виявити та пояснити учням їх помилки. Якщо учень пропустив урок, то він має можливість відпрацювати пропущений матеріал без затримки решти групи. Така система навчання допомагає вирівнювати знання і навички учнів, не шкодячи ні сильним учням ні слабким, -  усі отримують максимум можливого і вчаться у своєму темпі, не відстаючи від групи.

Інтернет версія ELANTES TUTOR значно розширює можливість індивідуалізованого навчання. Учні мають необмежений доступ до навчально-методичних матеріалів з домашнього комп’ютера. Кожен учень має індивідуальний план навчання вдома у системі ЕЛАНТЕС в  Інтернеті протягом усього навчального року. Робота учня автоматично перевіряється і оцінюється, що дає можливість учню працювати над своїми помилками і якісно готуватись до уроків. Інтернет версія ELANTES TUTOR також надає учню можливість користуватись бібліотекою різноманітних навчальних довідників, словників, граматичними довідниками, створеними для різних класів згідно підручників та програми навчання. Батьки мають можливість слідкувати за навчанням учня та його досягненнями з домашнього комп’ютера.

Система рейтингового оцінювання навчання учнів у групі створює потужну додаткову мотивацію учнів до якісного навчання у класі та вдома.

Оставьте заявку